L Legowisko Victoria - Czarny z grafitowym materacem

96,00 zł
Brutto

Solidne Legowisko Victoria w rozmiarze L (80x55 cm), przeznaczone dla dużych psów.

Ilość

Wysyłamy w 24 godziny

Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny

2 lata gwarancji

Cechy produktu

- Rozmiar: L - 80x55 cm
- Waga: ok 2 kg
- Kraj produkcji: POLSKA
- pokrowiec na zamku błyskawicznym,
- odporność na zabrudzenia i odkształcenia
- łatwość w czyszczeniu,

Opis

Legowisko wykonano z wytrzymałej tkaniny typu OXFORD, zwanej potocznie „kodura”, pianki poliuretanowej oraz włókniny polipropylenowej.

Oxford Jest to materiał bardzo wytrzymały, wykorzystuje się go między innymi do produkcji kurtek, ubrań oraz butów. Materiał posiada zwiększoną odporność na zadrapania oraz na zawilgocenie. Ponadto jest łatwy w czyszczeniu, w większości przypadków wystarczy przetrzeć legowisko wilgotną szmatką i zabrudzenia znikają. Po za tym kodura nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.

Legowisko wypełnione jest wkładami z zmieloną pianką poliuretanową. Szczelnie wypełnia one posłanie. Dzięki czemu jest ono bardzo wygodnie, a zarazem nie rozchodzi się na boki. Jest dwuczęściowe, posiada zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca.

Wypełnienie legowisko Victoria

Dół kanapy jak i poszewka wkładów wykonane są z włókniny polipropylenowej. Dno wykonane jest z grubszego materiału, wkłady z cieńszego.

Wszystkie nasze produkty są szyte na maszynach ręcznych.

Wymiary

Niniejsza aukcja dotyczy tylko rozmiaru L

victoria ogólna

Rozmiar
Waga
Wysokość (h)
Grubość materaca
Wymiary wewnętrzne
(xi, yi)
Wymiary zewnętrzne
(X,Y)
L
2 kg
17 cm
8 cm
54 x 41 cm
80 x 55 cm
XL
4 kg
17 cm
8 cm
75 x 54 cm
100 x 66 cm
XXL
6 kg
20 cm
10 cm
95 x 67 cm
118 x 78 cm

Przeznaczenie

Małe psy, np.: York, Yorkshire Terrier, Chihuahua, Maltańczyk, Miniature Pinscher/miniaturka Pinczera, Jack Russel.

UWAGA!!! PRZED ZAKUPEM PROSIMY DOKŁADNIE ZMIERZYĆ PUPILA I ZESTAWIĆ WYMIARY Z TYMI Z TABELI.

L VIC
94 Przedmioty

Cechy

Wysokość
17 cm
Szerokość
80 cm
Głębokość
55 cm
Waga
2 kg
Rozbieralne
TAK
Temperatura prania
30' C
Odporność na zadrapania
ZWIEKSZONA
Nieprzemakalność
ZWIEKSZONA
Odporność na odkształcenia
ZWIEKSZONA
Odporność na zabrudzenia
ZWIEKSZONA

Specyficzne kody

Nowy produkt