• Nowy

L LEGOWISKO NICE BRĄZ

94,99 zł
Brutto

L LEGOWISKO NICE BRĄZ - wymiary: 65x50 cm.

Ilość

  • Wysyłamy w 24 godziny Wysyłamy w 24 godziny
  • Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny Masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny
  • 2 lata gwarancji 2 lata gwarancji

Legowisko NICE

  • Kolor: BRĄZOWY
  • Rozmiar: L - 65x50 cm

Cechy produktu:

  • Wymiar zewnętrzny: 65 x 50 cm,*
  • Wymiar wewnętrzny: 45 x 32 cm,*
  • Wysokość: ok. 20 cm,*
  • Waga: ok 2 kg
  • Kraj produkcji: POLSKA
  • pokrowiec na zamku błyskawicznym,
  • łatwość w czyszczeniu,

* Pomiar w najszerszych miejscach.

Opis

Legowisko wykonano z następujących tkanin:

  • NUBUK - zewnętrzna tkanina - przyjemna w dotyku, a zarazem wytrzymała. Jet to typowy materiał używany w tapicerstwie. Stosunkowo łatwo się go czyści i raczej nie "łapie" sierści.
  • OXFORD (kodura) -  wewnętrzna tkanina - jest wytrzymała, wykorzystuje się ją między innymi do produkcji kurtek, ubrań oraz butów. Jest łatwa w czyszczeniu, nie rozciąga się i jest odporna na przetarcia.,
  • Zmielona PIANKA POLIURETANOWA - stanowi wypełnienie legowiska.
  • Włóknina polipropylenowa - z niej wykonano wkłady oraz spód legowiska.

Legowisko wypełnione jest wkładami z zmieloną pianką poliuretanową, które szczelnie wypełnia posłanie, dzięki czemu jest ono bardzo wygodnie, a zarazem nie rozchodzi się na boki. Jest dwuczęściowe, posiada zdejmowalny pokrowiec, który jest na zamku błyskawicznym. Umożliwia to wypranie samego pokrowca.

Przeznaczenie

Małe psy, np.: York, Yorkshire Terrier, Chihuahua, Maltańczyk, Miniature Pinscher/miniaturka Pinczera, Jack Russel.

UWAGA!!! PRZED ZAKUPEM PROSIMY DOKŁADNIE ZMIERZYĆ PUPILA I DOBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR

L NICBRA1
1000 Przedmioty

Cechy

Wysokość
20 cm
Szerokość
65 cm
Głębokość
50 cm
Waga
2 kg
Rozbieralne
TAK